Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Twitter içeriklerine abonelik özelliği

Yeni özellik ve politikalarıyla gündemden düşmeyen Twitter, yeni bir uygulamayla konuşulmaya başlandı. Twitter içeriklerine abonelik özelliğini Elon Musk duyurdu.

Twitter’ın sahibi Elon Musk, sosyal medya platformunda içerik üreticilerine abone olma özelliğinin sunulacağını bildirdi. Musk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Takipçilerinize, uzun metinlerden saatlerce süren videolara kadar her türlü materyalin aboneliklerini sunmak için başvurun. Ayarlarda “Para Kazanma”ya dokunmanız yeterlidir.” bilgisini verdi.

Twitter içeriklerine abonelik özelliği

Kullanıcıların Twitter’da ayarlarda “Gelire Dönüştürme” sekmesi üzerinden söz konusu özellikten faydalanabileceğini belirten Musk, Twitter’ın ilk 12 ay boyunca, Android ve iOS’un aldığı ücretler dışında, kullanıcılardan herhangi bir kesinti yapmayacağını kaydetti. Twitter’ın kullanıcıların çalışmalarının tanıtımına da yardımcı olacağını aktaran Musk, “Amacımız, yaratıcı refahını en üst düzeye çıkarmak.” değerlendirmesinde bulundu.

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal medya analizi, web sitesi takibi, profesyonel görsellerle dijital medya raporu servislerini incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.