Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

İyi Günde Kötü Günde veda etti

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, bu hafta yerli dizilerle ilgili, 2 milyona yakın paylaşım yapıldı.

Dizilerin sıralamasına göre, ilk sırada Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı yer aldı. Kerem Bursin ve Hande Erçel’in başrolü paylaştığı dizi ile ilgili çifte övgü yağdıran paylaşımlar yapıldı. Serkan Bolat’ın annesini canlandıran Neslihan Yeldan ile oğlunun diyalogları da etkileşim sağlayan paylaşımlardan oldu.

Geçtiğimiz hafta final yapan, Ozan Dolunay ve Elçin Sangu’nun başrolde yer aldığı İyi Günde Kötü Günde ise, listeye 8. Sıradan veda etti. Özellikle başrol oyuncularının hayranları, final kararıyla ilgili üzgün olduklarını içeren paylaşımlar yaptı.

Sefirin Kızı yükselişte

Star Tv’de yayınlanan, Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün başrolü paylaştığı, destansı bir aşk hikayesini konu alan Sefirin Kızı, bu hafta 2 katından fazla paylaşıma yansıdı.

Hikayede, Nare ile Sancar Efe’nin bir barışıp bir küsmesi, konaktaki eğlenceli sahneler ve Melek’e zarar vermek için Akın ile Menekşe’nin işbirliği yapması, diziye olan ilgiyi arttırdı.

Hercai’ye ilgi azalıyor mu?

Cuma akşamları Atv’de yayınlanan Hercai, bu hafta düşüşe geçti. Geçtiğimiz hafta 100 bini aşkın paylaşımda yorumlanan dizi, bu hafta 76.900 iletiye konu oldu.

Aydı durum, Tv 8’deki Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde de görüldü. Listeye üst sıralardan giriş yapan dizinin bu haftaki sosyal medya sonuçları oldukça azaldı ve dizi listenin 7. Sırasında yer aldı.

Gün değişikliği mi Kadın vurgusu mu?

Star Tv’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin sosyal medya sonuçlarında, bu hafta artış var. Geçen haftaya göre, yansımalarını 2 katından fazla arttıran diziye, Burçin Terzioğlu’nun kadınların yaşadıkları tacize dönük vurgu yapan konuşması katkı sağladı.

Yanı sıra, dizinin Salı gününden Pazar gününe alınması da izleyicinin paylaşımlarına yansıdı.

Demet Akalın sosyal medyadan spoiler istedi

Bu sezonun, hikayesi ve oyuncularıyla en çok konuşulan dizilerinden Mucizeler Apartmanı’nı ünlülerin de izlediği görülüyor. Ünlüler, sık sık sosyal medya hesaplarından, oyuncu arkadaşlarına destek veriyor.

Demek Akalın da diziyi yakından takip ediyor ki hikayenin sonunu merak ettiği için, sosyal medya kullanıcılarından yardım istedi.

Demet Akalın’ın paylaşımına, kitabı okuyan okumayan bir çok sosyal medya kullanıcısı, doğru/yanlış bilgi verdi.