İş dünyanın popüler uygulamalarından biri LinkedIn, diğer sosyal medya platformları kadar olmasa da yeni özellikler üzerine çalışıyor. İş arkadaşlarıyla bağlantı kurma, ilgi alanındaki şirketlerin gelişmeleri hakkında bilgi edinme ve hatta iş imkanlarını takip etme gibi bir çok özelliğe sahip uygulama ile ilgili yeni bir gelişme var.

Paylaşımlar zamanlanabilecek

Özellikle yoğun sosyal medya yönetimi yapan kullanıcılar için, paylaşımın takvimlendirilmesi önemli bir konu. LinkedIn de bu ihtiyacı fark ederek, özelliklerini geliştirdi ve kullanıcıların içeriklerini daha sonra paylaşmak üzere planlamasına imkan tanıyan uygulamayı kullanıma sundu.

Bu yıl test edilen yeni özellik ile birlikte kullanıcılar paylaşımlarını istedikleri saatte yapabilecek. Bu planlama ile, içerikler en çok etkileşim alan saatlerde paylaşılarak daha çok etkileşime ulaşabilecek.

Paylaşım zamanlama özelliği, bazı Android ve masaüstü kullanıcılarda etkin hale geldi. Bazı kullanıcılar ise henüz yeni özelliği görmüyor. Özelliği aktif olan kullanıcılar, gönderi oluşturma kutusundaki GÖNDER düğmesinin yanında gördükleri saat simgesi ile paylaşım takvimini planlayabilecek.

linkedin

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir