Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Size kim hakaret etti?

Dijital medya mecraları arttıkça, dijital dünyadaki veriler ve kullanım oranı da artıyor. Bu verilerin tamamı olumlu veya nötr değil elbette. İçlerinde sizin için hakaret niteliği taşıyan veriler de var.

İnternet sitelerinden, blog ve forumlardan, hatta yoğunlukla sosyal medyadan hakarete uğrayan bir çok kişi, kurum ve marka var. Üstelik olumsuz yorumlar hızla yayılabiliyor. İşte bunun önüne geçmek için size yapılan hakaretler hakkında hemen haberdar olmanız ve hemen harekete geçmeniz önemli.

Bu süreçte, hakaret içeren paylaşımlara ulaşmak ve hem anında hem periyodik raporlar almak için, profesyonel bir platformdan yardım almalısınız. DigiLUP platformunda; 196 ülke, 187 dilde ve tüm dijital medya mecralarında yapılan tarama ile hakaret içeren sonuçlara istediğiniz zaman diliminde ulaşmanız mümkün.

İstediğiniz format ve periyodda hazırlanabilecek raporlar, hem itibar hem hukuk çalışmalarınıza katkı sağlayacak.

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel dijital medya dinleme platformu DigiLUP verilerine göre, son 1 ayda 25 milyonu aşkın hakaret içerikli paylaşım yapıldı. Bu paylaşımlardan hangisi sizinle ilgili ve size kim hakaret etti, bilgi sahibi olmak için, DigiLUP ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.