Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Tesla mı, Edison mu Daha İyi Mucit ?

vizyondakiler

Digilup, vizyondaki en çok konuşulan filmleri araştırdı.

MTM Medya Takip Merkezi’nin Dijital Medya Listening Servisi DigiLUP verilerine göre; en çok konuşulan vizyondaki filmler şunlar:

“O” filminin  devam halkası, “O Bölüm 2” haftanın en çok konuşulan filmi oldu. Geçen haftaya göre daha az konuşulmasına rağmen zirveyi kaptırmayan filmle ilgili Dünya genelinde çeşitli ülkelerde paylaşım yapıldı.

O Bölüm 2’yle ilgili en çok etkileşimi, filmin resmi twitter hesabı @ITMovieOfficial da paylaşılan tweet aldı.

Filmden karelerin yer aldığı bu tanıtım videosu kullanıcılar tarafından 102 Bin 400 görüntülenme aldı.

23 Ağustos’da vizyona giren, Tarantino imzalı “Bir Zamanlar…Hollywood’da” ise sosyal medyada en çok konuşulan filmlerden olmaya devam etti.

Bu hafta filmle ilgili en çok etkileşim alan içerik Brezilya’dan paylaşıldı.

Brezilyalı Yönetmen Kleber Mendonça Filho’nun resmi twitter hesabı tarafından atılan tweet 9 Bin 500 etkileşim, 38 Bin 400 potansiyel erişime ulaştı.

Hızlı ve Öfkeli serisinin Spin-Off filmi Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw bu hafta sıralamadaki yerini koruyarak üçüncü oldu.

Tarihin en önemli icatlarından biri olan ampülün icadını konu alan Elektrik Savaşları yeni vizyona girmesine rağmen listemize beşinci sıradan giriş yaptı.

TEDAŞ’ın parodi twitter hesabı @tedaselectricas tarafından filmle ilgili paylaşılan bu tweet Elektrik Savaşları’yla ilgili en çok etkileşim alan paylaşım oldu.