Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

WhatsApp’da silinen mesajlarla ilgili yeni gelişme

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, silinen mesajlar için yeni bir özellik geliştirdiğini duyurdu. WhatsApp yöneticisi Will Cathcart, artık uygulamada kullanıcının yanlışlıkla sildiği mesajın geri alınmasını sağlayan yeni bir özellik getirdiklerini açıkladı.

Kaybolan mesajlar geri gelecek

WhatsApp’da gönderilen mesajlar, iki yöntemle siliniyor. Bu yöntemlerden biri, mesajın tüm gruptaki tüm kişilerden silinebildiği “herkesten sil” iken, diğeri ise sadece mesajı atan kişinin ekranından silinen “kendim için sil” seçeneği.

Mesajın “kendim için sil” yöntemiyle silinmesi durumunda, mesajın konuşmadaki diğer kişilerden de silinmesini sağlamak mümkün değildi. Yeni özellik ile bunun sağlanacağı açıklandı. Silinen mesaj için ekranda 5 saniye boyunca “geri al” seçeneği olacak. Bu seçeneğe basıldığında, mesaj geri getirilebilecek.

WhatsApp'da silinen mesaj

DigiLUP ile dünyadaki tüm dijital medya verilerine hakim olabilirsiniz. Sosyal Medya, Web Siteleri, Bloglar Forumlar, Sözlükler ve Global Medya sonuçlarınızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin; digilup@medyatakip.com