Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Yılın Yıldızları ödül töreninde Kerem Bursin tartışması

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup verilerine göre, yerli dizilerde rol alan erkek oyuncuların sosyal medya sıralamasında; Engin Akyürek zirvedeki yerini korurken, Kerem Bursin 2. ve Berker Güven 3. sırada yer aldı.

Sen Çal Kapımı dizisindeki rolüyle, hayranları tarafından beğeniyle takip edilen Kerem Bursin, bir ödül töreninde, hakkında söylenenlerle ilgili sosyal medyada gündem oldu.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Yılın Yıldızları Ödülleri, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Kerem Bursin 2020 yılının En Beğenilen Erkek Dizi Oyuncusu ödülünün sahibi oldu. Kerem Bursin’in ödülünü aldıktan sonra, törenin sunuculuğunu üstlenen Bay J’nin Bursin ile ilgili söylediği sözler, tepki çekti.

Bay J’nin, Kerem Bursin’in bölüm başı 120 bin TL aldığına atıfta bulunarak yaptığı konuşma ile ilgili, sosyal medya kullanıcıları Kerem Bursin’e destek verdi.

Farah Zeynep Abdullah da kendi hesabından paylaştığı mesajda meslektaşına destek verdi.

Burak Deniz yükselişte

Atv’de yayınlanan Maraşlı dizisi için, Alina Boz ile kamera karşısına geçen Burak Deniz, geçen hafta yakaladığı yükselişe, bu hafta da devam etti.

Geçtiğimiz haftaya göre, sosyal medya yansımaları iki kat oranla artan Deniz, bu hafta Digilup Top 10 listesinin 5. Sırasına yerleşti.

Burak Deniz’in 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için, set ekibindeki kadınlara çiçek göndermesi, sosyal medyada takdir edildi.

Ali karakteri öne çıktı

Show Tv’de yayınlanan Alev Alev dizisinin erkek oyuncuları, sosyal medyada en fazla konuşulan oyuncular arasında yer alıyor. Bu hafta, listenin 3. Sırasında yer alan Berker Güven ve 9. Sırasında yer alan Cihangir Ceyhan’ın yanı sıra, Ali karakterini canlandıran Toprakcan Adıgüzel’in yansımalarında artış görüldü.

Çiçek’in nişanlısı Ali’nin cezaevinden çıkması ve Çiçek’i İstanbul’dan ayrılmaya zorlaması ile Çiçek’in Ali’den vazgeçme noktasına gelmesi, sosyal medyada yorumlandı. Çiçek ve Ali ilişkisindeki bu gelişme, Çiçek ile İskender yakınlaşmasını isteyen izleyicinin beklentisini arttırdı.

Çağlar Ertuğrul ekrana döndü

TRT’de yayınlanan Teşkilat dizisiyle, ekrana dönen Çağlar Ertuğrul, ilk bölümleriyle birlikte, sosyal medyada konuşulmaya başladı.

En son Afilli Aşk dizisiyle, izleyiciyle buluşan ve Digilup Top 10 listesinde, zirveyi kaptırmayan Ertuğrul, bu hafta 50 bini aşkın paylaşıma yansıdı.  Yeni dizide, Serdar karakterini canlandıran Ertuğrul ile ilgili yorumlar, olumlu oldu.

İşte, Digilup Top 10 listesinin ikinci 10 sıralamasında yer alan erkek oyuncuların son haftadaki ileti sayıları:

11 Çağlar Ertuğrul Teşkilat 53.200
12 Ekin Koç Uyanış: Büyük Selçuklu 46.500
13 Murat Yıldırım Ramo 44.700
14 Tolga Sarıtaş Arıza 34.600
15 Serkay Tütüncü Masumiyet 12.900
16 Cüneyt Arkın Kuruluş Osman 8.800
17 Alperen Duymaz Son Yaz 8.200
18 Toprakcan Adıgüzel Alev Alev 8.100
19 Taner Ölmez Mucize Doktor 4.200
20 Cemal Can Canseven İşte Bu Benim Masalım 4.000