Dijital dünyayı Digilup ile keşfedin…

0212 442 30 00

Zirvenin yeni sahibi belli oldu

Bu hafta Digilup Erkek Oyuncular Top 10 listesinde, zirveye yeni bir isim oturdu. Bay Yanlış yayında olduğu sürece, ilk sırayı kaptırmayan Can Yaman, artık ekranda olmadığı için, ölçümleme sırasına alınmadı. Bu durumda, zirveye geçecek kişiler merak edilirken, bu hafta Engin Akyürek’ten bir sürpriz geldi. Sefirin Kızı dizisindeki rolüyle, hayranlarını arttıran oyuncu, bu hafta doğum gününü kutlayan sosyal medya kullanıcılarıyla birlikte, sosyal medya etkileşimini de arttırdı.

Barış Arduç’a veda

Yaz dizilerinde izlemeye alışkın olduğumuz Barış Arduç, Kuzgun ve Çukur’daki performansıyla da hayranlarının beğenisini kazandı. Dizideki rolünün, Arduç’un oyunculuk kariyerine katkısı olduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, oyuncunun Çukur’dan ayrılmasını da paylaşımlarına taşıdı.

Barış Arduç, dizideki karakterinin yanı sıra, özel hayatıyla da gündeme geldi. Arduç’un yaz aylarında evlendiği Gupse Özay’ın hamile olduğuna dair haberler paylaşıldı.

Cüneyt Arkın yeniden ekranda

Atv’nin dönem dizisi Kuruluş Osman’ın kadrosuna bu sezon katılan Cüneyt Arkın, hayranlarının özlemini giderdi. Türkiye’deki sinema sektörünün önemli isimlerinden Arkın’ın, uzun bir süre sonra yeniden ekranlara dönmesi, izleyiciyi sevindirdi.

Yansımalarını arttıran oyuncular oldu

Bu hafta, Digilup Top 10 listesinde yer almasa da sosyal medya etkileşimini arttıran oyuncular oldu. Mucize Doktor’dan Taner Ölmez, Masumlar Apartmanı’ndan Birkan Sokullu, Sen Çal Kapımı’dan Anıl İlter, bu hafta sosyal medya kullanıcılarının paylaşımlarına daha fazla yansıdı.

Yeni diziler ve yeni oyuncular

Geçen sezon TRT 1’de Şampiyon adlı dizide rol alan Tolgahan Sayışman, bu sezon Show Tv’de Şeref Sözü adlı diziyle ekranda olacak. İlk bölümü yayınlanan diziyle birlikte, Sayışman’ın sosyal medya yansıması 1.500 iletiyi geçtı.

Fox Tv’nin yeni dizisi Çocukluk’ta Mahir karakterini canlandıran Erdal Beşikçioğlu, daha ilk bölüm ile sosyal medya konuşulmaya başladı. Digilup verilerine göre, oyuncu bu hafta 10.000’i aşkın paylaşıma yansıdı.