Sosyal medya platformları, kullanıcılar tarafından çok tutulan özellikleri, kendi uygulamalarına eklemeye devam ediyor. Instagram’dan sonra Twitter da “Yakın Arkadaşlar” özelliğini platformuna ekledi.

Twitter, bir süredir test çalışmalarını sürdürdüğü “Twitter Circle” özelliğini kullanıcılarıyla buluşturdu. Yeni özellikle, Twitter kullanıcılarının, postlarını kimin görebileceğini seçmesi mümkün olacak.

Henüz tüm dünyada kullanılıp kullanılamayacağı belli olmayan özelliği görmek için Twitter uygulamasını güncellemek gerekiyor.

Twitter uygulamanızı güncelledikten sonra tweet paylaşma kısmına gelin. Tweet yazma kısmının üst bölümünde “Herkese açık” olarak seçilen bir açılır menü göreceksiniz. Bu menüye tıkladıktan sonra -eğer özellik size sunulmuşsa- Circle’ı seçebilir ve ardından tweet’i görecek kullanıcıları belirleyebilirsiniz.

Ayrıca, paylaşılan tweet’in altında “Yalnızca Twitter Circle’daki kullanıcılar bu tweet’i görebilir” hatırlatması olacak.

Markanız ve rakiplerinizle ilgili sonuçları, sosyal medyada DigiLUP ile takip edebilir, analitik verilerine ulaşabilirsiniz. Sosyal medya takibi konusunda profesyonel bir platform kullanmak ve uzman ekibimizden bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz: digilup@medyatakip.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir